Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bluemindo 0.2.1

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Erwan Briand
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 14.09.2008
Rozmiar: 145 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 371

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Bluemindo 0.2.1

Bluemindo to rozbudowany odtwarzacz muzyki dla systemu Linux.

Aplikacja mimo rozbudowanych funkcji jest prosta w obsłudze, poza słuchanie muzyki, umożliwia pobieranie informacji o utworze/artyście/płycie z internetu.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Subedit Player

  Subedit Player to darmowy program do odtwarzania plików audio i wideo.

 • Wrzuta Player

  Wrzuta Player to darmowy odtwarzacz plików audio, które znajdują się na dość popularnym serwisie Wrzuta.pl. Twórcy aplikacji zadbali o to, aby była ona maksymalnie przyjazna dla użytkownika.

 • VLC Media Player

  Darmowy VLC media player 2.0 to użyteczny odtwarzacz multimedialny

 • GoodPlayer

  oodPlayer to jeden z najbardziej zaawansowanych odtwarzaczy multimedialnych, który tworzony jest przez Polaka Łukasza Szabelskiego i który ma sporą liczbę użytkowników nie tylko w naszym kraju.

 • KaraFun

  Prosta i bezproblemowa, choć bardzo rozbudowana aplikacja przeznaczona do zabawy w karaoke, zawierająca zarówno kompletny odtwarzacz, jak i edytor oparty na trójwymiarowym silniku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bluemindo 0.2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ