Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

amaroK 2 Beta 2

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: amaroK Development Team
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 14.09.2008
Rozmiar: 6.2 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 292

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis amaroK 2 Beta 2

Amarok jest intuicyjnym odtwarzaczem muzyki dla Linuksa i Uniksa.

Program posiada prosty i czytelby interfejs, obsługuje funkcję "przeciągnij i upuść", posiada rozbudowany equalizer, wyświetla informacje o odtwarzanym utoworze, pobiera teksty piosenek z internetu.

Wymaga:
* KDElibs 3.3 * Ruby 1.8 * TagLib 1.4 * Qt-x11 3.3.8

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Banshee

  Banshee Media Player to zaawansowany odtwarzacz multimediów przeznaczony dla systemu operacyjnego Mac OS X, który śmiało może konkurować z najbardziej zaawansowanymi aplikacjami tego typu, działającymi w środowisku Windows.

 • GOM Player 2.1.28

  GOM Player 2.1.27 to darmowy odtwarzacz multimedialny, który zdobywa sobie coraz większą popularność w świecie. Dlaczego? Przede wszystkim ma wsparcie dla niemal wszystkich istniejących formatów plików, jak XviD, FLV1, AC3, H263, OGG i MP4.

 • Windows Media Player

  Windows Media Player to uniwersalny i wszechstronny odtwarzacz multimediów produkcji Microsoftu.

 • Winyl

  Prosty w obsłudze, szybki i w pełni darmowy odtwarzacz plików muzycznych charakteryzujący się niskimi wymaganiami sprzętowymi.

 • Winamp

  Winamp 5.66 Build 3516 Full to bardzo popularny na całym świecie odtwarzacz plików audio i wideo, który większość użytkowników używa przede wszystkim do odsłuchiwania muzyki. Nic zresztą dziwnego, ponieważ aplikacja ta cechuje się wszechstronnością.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: amaroK 2 Beta 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ