Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Amarok 2.0 Beta 2

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Amarok Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 13.09.2008
Rozmiar: 6.4 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 825

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Amarok 2.0 Beta 2

Amarok to zaawansowany odtwarzacz plików multimedialnych dla systemu Linux.

Aplikacja pracuje w środowisku graficznym KDE, posiada ciekawy i funkcjonalny interfejs. Program posiada dużą liczbę rozszerzeń i apletów, dzięki którym zyskuje dodatkowe możliwości. Amarok wykorzystuje środowisko serwera dźwięku Arts - przez co umożliwia odtwarzanie bardzo dużej liczby formatów audio i wideo (również strumieniowych).

Wymaga: * KDElibs 3.3 * Ruby 1.8 * TagLib 1.4 * Qt-x11 3.3.8.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Subedit Player

  Subedit Player to darmowy program do odtwarzania plików audio i wideo.

 • PotPlayer

  PotPlayer to kolejny odtwarzacz multimedialny, który ma za zadanie spróbować kontynuować dorobek bardzo popularnego kiedyś odtwarzacza o nazwie KMPlayer.

 • MediaPortal

  MediaPortal 1.1.3 to najnowsza wersja darmowego narzędzia bezproblemowo działającego pod systemem operacyjnym Windows, dzięki któremu nasz komputer szybko stanie się kompleksowym centrum rozrywki multmedialnej.

 • SMPlayer

  SMPlayer jest graficzną nakładką programu MPlayer, z prostymi funkcjami, takimi jak odtwarzanie wideo, DVD i VCD oraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami np: obsługa filtrów MPlayera i wiele innych.

 • Miro 3.5

  Miro 3.5 to aplikacja przeznaczona do pobierania z sieci materiałów wideo, umieszczanych na popularnych stronach. Ma ona wsparcie dla plików wideo zapisanych w formatach MPEG, QuickTime, AVI, DivX, Flash Video i Windows Media.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Amarok 2.0 Beta 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ