Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Amarok 2.0 Beta 2

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Amarok Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 13.09.2008
Rozmiar: 6.4 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 828

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Amarok 2.0 Beta 2

Amarok to zaawansowany odtwarzacz plików multimedialnych dla systemu Linux.

Aplikacja pracuje w środowisku graficznym KDE, posiada ciekawy i funkcjonalny interfejs. Program posiada dużą liczbę rozszerzeń i apletów, dzięki którym zyskuje dodatkowe możliwości. Amarok wykorzystuje środowisko serwera dźwięku Arts - przez co umożliwia odtwarzanie bardzo dużej liczby formatów audio i wideo (również strumieniowych).

Wymaga: * KDElibs 3.3 * Ruby 1.8 * TagLib 1.4 * Qt-x11 3.3.8.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • The KMPlayer

  The KMPlayer to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych, który obsługuje większość popularnych formatów wideo, m.in. VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia oraz QuickTime.

 • BESTplayer

  Darmowy BESTplayer 2.1 to jeden z najlepszych odtwarzaczy multimedialnych na rynku.

 • Grajek MP3

  Grajek MP3 JZK® X1 to podręczny odtwarzacz oraz menadżer plików mp3, który charakteryzuje przede wszystkim szybkość oraz prostota działania.

 • KaraFun

  Prosta i bezproblemowa, choć bardzo rozbudowana aplikacja przeznaczona do zabawy w karaoke, zawierająca zarówno kompletny odtwarzacz, jak i edytor oparty na trójwymiarowym silniku.

 • Media Player Classic

  Media­ Player Classic (MPC) to niewielki ale funkcjonalny odtwarzacz plików multimedialnych dla systemu Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Amarok 2.0 Beta 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ