Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AlsaPlayer 0.99.80

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Alsa
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 14.09.2008
Rozmiar: 990 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 303

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis AlsaPlayer 0.99.80

AlsaPlayer to prosty odtwarzacz plików muzycznych dla systemu Linux.

Aplikacja obsługuje popularne formaty: MP3, WAV, OGG Vorbis, MOD, FLAT oraz S3M oraz posiada wsparcie dla plików strumieniowych.

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • 1by1

  1by1 to niezwykle prosty w użyciu i nie wymagający mocnego sprzętu odtwarzacz plików audio. Do jego głównych zalet należy zaliczyć możliwość współpracy z naprawdę leciwymi komputerami.

 • LAV Filters

  Pobierz LAV Filters i ciesz się pełnym zestawem filtrów i kodeków!

 • SPlayer

  SPlayer jest to program do odtwarzania plików multimedialnych, został stworzony przez chińskich programistów.

 • Grajek MP3

  Grajek MP3 JZK® X1 to podręczny odtwarzacz oraz menadżer plików mp3, który charakteryzuje przede wszystkim szybkość oraz prostota działania.

 • MediaPortal

  MediaPortal 1.1.3 to najnowsza wersja darmowego narzędzia bezproblemowo działającego pod systemem operacyjnym Windows, dzięki któremu nasz komputer szybko stanie się kompleksowym centrum rozrywki multmedialnej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AlsaPlayer 0.99.80Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ