Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NeroLINUX 4.0.0.0

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Nero AG/Nero Inc.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 15.09.2008
Rozmiar: 16.6 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 1405

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis NeroLINUX 4.0.0.0

Jest to najbardziej znana aplikacja do nagrywania płyt CD/DVD.

Aplikacja przeznaczona na Linuks potrafi nagrać prawie każdy rodzaj płyty zgodny ze standardem (ISO9660, UDF, UDF/ISO9660). Program pozwalna na nagrywanie plików z danymi, muzyką, obrazów - obsługuje dyski wielosesyjne, pozwala na kopiowanie płyt CD i DVD w całości. Posiada dobrze zaprojektowany i przejrzysty interfejs.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • 3nity CD DVD BURNER

  3nity CD DVD Burner to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program służący do nagrywania płyt CD, DVD jak również BluRay.

 • LightScribe System Software

  Czym jest LightScribe System Software? To aplikacja wymagana do wszystkich nagrywarek mających możliwość zapisania etykiety na powierzchni płyty.

 • True Burner

  True Burner to darmowy program przeznaczony do nagrywania wszelkiego rodzaju płyt CD, DVD oraz coraz bardziej popularnych Blu-ray. Jest to aplikacja, która może stanowić ciekawą alternatywę dla innych tego typu programów.

 • StarBurn

  Pobierz najnowszą wersję darmowego programu StarBurn- aplikacji przeznaczonej do szybkiego i wygodnego wypalania płyt CD, DVD, Blu-ray i HD.

 • DVDFab HD Decrypter 8

  Potrzebujesz dobrej aplikacji, która pozwoli Ci na skopiowanie zawartości płyty DVD na dysk twardy? Jeśli tak, nie musisz już dłużej szukać. Po prostu pobierz DVDFab HD Decrypter 8 za darmo w wersji testowej z tej właśnie strony.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NeroLINUX 4.0.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD