Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NeroLINUX 4.0.0.0

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Nero AG/Nero Inc.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 15.09.2008
Rozmiar: 16.6 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 1406

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis NeroLINUX 4.0.0.0

Jest to najbardziej znana aplikacja do nagrywania płyt CD/DVD.

Aplikacja przeznaczona na Linuks potrafi nagrać prawie każdy rodzaj płyty zgodny ze standardem (ISO9660, UDF, UDF/ISO9660). Program pozwalna na nagrywanie plików z danymi, muzyką, obrazów - obsługuje dyski wielosesyjne, pozwala na kopiowanie płyt CD i DVD w całości. Posiada dobrze zaprojektowany i przejrzysty interfejs.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • WinISO

  WinISO to program przeznaczony do obsługi plików ISO i BIN - obrazów płyt CD zapisanych na dysku.

 • Nero Multimedia Suite

  Pakiet Nero Multimedia Suite 11 produkt, który oferuje trzy programy. Pierwszy służy do nagrywania płyt, drugi – do edycji wideo, trzeci zaś – do tworzenia kopii zapasowych. Chociaż pełna wersja Nero Multimedia Suite 11 nie jest dostępna bez opłat.

 • Burn

  Buirn 2.5 to jeden z najlepszych programów do zapisywania płyt

 • DVDFab Platinum

  Niedostępny za darmo DVDFab Platinum 8 to program przeznaczony dla każdego, kto tylko potrzebuje mieć wszechstronna i profesjonalną aplikację do nagrywania oraz konwertowania płyt DVD i Blu-ray.

 • Nero Burning ROM

  Dostępny po polsku Nero Burning ROM to cieszący się olbrzymią popularnością pakiet do nagrywania płyt CD i DVD. Prezentowane tu wydanie numer 11.0.10500 ma także możliwość zapisu na Blu-ray.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NeroLINUX 4.0.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD