Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KDE DVDAuthor Wizard 1.4.6

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: DVDAuthor Wizard Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 15.09.2008
Rozmiar: 563 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 355

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis KDE DVDAuthor Wizard 1.4.6

KDE DVDAuthor Wizard to program do tworzenia własnych płyt z filmami.

Aplikacja posiada przyjazny kreator, który w sześciu krokach poprowadzi nas przez cały proces. Uzytkownik wybiera film, napisy, czcionki, wygląd menu, pokdład muzyczny - reszta odbywa się już automatycznie.

Wymaga: * Kommander * ImageMagick 6.2 lub 6.3 * MJPEGTools * Sox * DVDAuthor * Transcode.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Astroburn Lite

  Astroburn program stworzony przez grupę DT Soft Ltd., jest aplikacją dziedziny multimediów, dzięki której nagrywanie płyt ma stać się łatwe i przyjemne dla każdego użytkownika.

 • DVDFab Passkey Lite

  Bezpłatna wersja bardzo funkcjonalnej aplikacji przeznaczonej do usuwania zabezpieczeń z płyt DVD oraz Blu-ray. W wersji darmowej wiele funkcji zostało ograniczonych lub wyłączonych.

 • Burn

  Buirn 2.5 to jeden z najlepszych programów do zapisywania płyt

 • Ashampoo Burning Studio

  Ashampoo Burning Studio 12 to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca nagrywanie płyt CD, DVD, a także Blu-ray w szybki i łatwy sposób.

 • CyberLink PowerDVD

  PowerDVD to jeden z najlepszych odtwarzaczy plików multimedialnych z nastawieniem na tytułowy format DVD, który od wielu lat zdobywa kolejne rzesze wiernych użytkowników.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KDE DVDAuthor Wizard 1.4.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD