Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GnomeBaker 0.6.4

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: GnomeBaker Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 15.09.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 397

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis GnomeBaker 0.6.4

GnomeBaker to prosta aplikacja do nagrywania płyt CD/DVD dla systemu Linux.

Aplikacja działa w środowisku graficznym GNOME, poza funkcją nagrywania zwykłych danych - program pozwala na nagrywanie plików ISO, tworzenie płyt Audio CD z plików WAV, MP3, Ogg oraz FLAC. Umożliwia również kasowanie nośników wielokrotnego zapisu RW.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Burn

  Buirn 2.5 to jeden z najlepszych programów do zapisywania płyt

 • Nero

  Nero 12 to rozbudowana aplikacja do nagrywania płyt

 • Blue-Cloner

  Rozbudowany i niezwykle funkcjonalny program umożliwiający tworzenie kopii zapasowych danych zapisanych na takich nośnikach jak: Blu-ray czy DVD.

 • WinISO

  WinISO to program przeznaczony do obsługi plików ISO i BIN - obrazów płyt CD zapisanych na dysku.

 • Free Easy CD DVD Burner

  Free Easy CD DVD Burner to zupełnie darmowa aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje, umożliwia wypalanie płyt CD, DVD, a także BluRay w szybki i łatwy sposób. Program oferuje pełne wsparcie dla CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, BluRay Disc, a także obsługuje dwuwarstwowe płyty DVD i wszystkie liczące się na rynku nagrywarki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GnomeBaker 0.6.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD