Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Burn 0.4.3

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Gaetano Paolone
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 15.09.2008
Rozmiar: 70 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 1265

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Burn 0.4.3

Burn to bardzo prosty program do nagrywania płyt CD i DVD dla systemu Linux.

Program nie posiada interfejsu graficznego, a mimo to nagranie płyty nie stanowi problemu. Posiada podstawowe funkcje, jak: nagrywanie płyt CD/DVD z danymi, nagrywanie obrazów ISO, kopiowanie płyt, nagrywanie płyt Audio CD z plików MP3, WAV, OGG.

Wymaga: python (v.2.3), cdrecord (>= 4:2.01), mkisofs (>= 4:2.01), cdrdao, eyeD3, pyogg.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • AVS DVD Copy

  AVS DVD Copy to prosty i łatwy w obsłudze program do kopiowania płyt DVD.

 • Blue-Cloner

  Rozbudowany i niezwykle funkcjonalny program umożliwiający tworzenie kopii zapasowych danych zapisanych na takich nośnikach jak: Blu-ray czy DVD.

 • Alcohol 120%

  Alcohol 120% 2.0 to program służący do nagrywania płyt CD i DVD pozwalający w szybki i prosty sposób tworzyć kopie zapasowe danych zgromadzonych na płytach. Dodatkowo, Alcohol 120% pozwala wygodnie przechowywać najczęściej używane płyty w formie obrazu w napędach wirtualnych.

 • DVD Shrink

  DVDShrink to aplikacja przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych dysków DVD

 • StarBurn

  Pobierz najnowszą wersję darmowego programu StarBurn- aplikacji przeznaczonej do szybkiego i wygodnego wypalania płyt CD, DVD, Blu-ray i HD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Burn 0.4.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD