Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Brasero 0.7.1

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: GNOME Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 15.09.2008
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 528

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Brasero 0.7.1

Brasero to bardzo dobry i popularny program do nagrywania płyt CD/DVD dla systemu Linux.

Aplikacja pracuje w środowisku graficznym GNOME, jej odpowiednikiem dla KDE jest K3b. Brasero umożliwia nagrywanie płyt z danimi, tworzenie płyt Audio CD z wszystkich popularnych formatów (MP3, OGG, WAV oraz wielu innych), obsługuje dyski wielosesyjne, umożliwia tworzenie i nagrywanie obrazów płyt.
Program posiada prosty i czytelny interfejs graficzny.

Wymaga: - gtk+ >= 2.12.0 - gnome 2.14.x - gstreamer >=0.10.0 - Hal >= 0.50 - libxml2 - cdrtools lub cdrkit - growisofs.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • CloneDVD

  CloneDVD 6 pozwala kopiować filmy i tworzyć doskonałej jakości kopie zapasowe płyt DVD. Program pozwala skopiować tylko film lub całą zawartość płyty ze wszystkimi dodatkami.

 • DVDFab Passkey Lite

  Bezpłatna wersja bardzo funkcjonalnej aplikacji przeznaczonej do usuwania zabezpieczeń z płyt DVD oraz Blu-ray. W wersji darmowej wiele funkcji zostało ograniczonych lub wyłączonych.

 • Free Easy CD DVD Burner

  Free Easy CD DVD Burner to zupełnie darmowa aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje, umożliwia wypalanie płyt CD, DVD, a także BluRay w szybki i łatwy sposób. Program oferuje pełne wsparcie dla CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, BluRay Disc, a także obsługuje dwuwarstwowe płyty DVD i wszystkie liczące się na rynku nagrywarki.

 • LightScribe System Software

  Czym jest LightScribe System Software? To aplikacja wymagana do wszystkich nagrywarek mających możliwość zapisania etykiety na powierzchni płyty.

 • Nero

  Nero 12 to rozbudowana aplikacja do nagrywania płyt


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Brasero 0.7.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD