Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Brasero 0.7.1

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: GNOME Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 15.09.2008
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 526

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Brasero 0.7.1

Brasero to bardzo dobry i popularny program do nagrywania płyt CD/DVD dla systemu Linux.

Aplikacja pracuje w środowisku graficznym GNOME, jej odpowiednikiem dla KDE jest K3b. Brasero umożliwia nagrywanie płyt z danimi, tworzenie płyt Audio CD z wszystkich popularnych formatów (MP3, OGG, WAV oraz wielu innych), obsługuje dyski wielosesyjne, umożliwia tworzenie i nagrywanie obrazów płyt.
Program posiada prosty i czytelny interfejs graficzny.

Wymaga: - gtk+ >= 2.12.0 - gnome 2.14.x - gstreamer >=0.10.0 - Hal >= 0.50 - libxml2 - cdrtools lub cdrkit - growisofs.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Nero Multimedia Suite

  Pakiet Nero Multimedia Suite 11 produkt, który oferuje trzy programy. Pierwszy służy do nagrywania płyt, drugi – do edycji wideo, trzeci zaś – do tworzenia kopii zapasowych. Chociaż pełna wersja Nero Multimedia Suite 11 nie jest dostępna bez opłat.

 • WinISO

  WinISO to program przeznaczony do obsługi plików ISO i BIN - obrazów płyt CD zapisanych na dysku.

 • Blue-Cloner

  Rozbudowany i niezwykle funkcjonalny program umożliwiający tworzenie kopii zapasowych danych zapisanych na takich nośnikach jak: Blu-ray czy DVD.

 • Burn

  Buirn 2.5 to jeden z najlepszych programów do zapisywania płyt

 • Alcohol 120%

  Alcohol 120% 2.0 to program służący do nagrywania płyt CD i DVD pozwalający w szybki i prosty sposób tworzyć kopie zapasowe danych zgromadzonych na płytach. Dodatkowo, Alcohol 120% pozwala wygodnie przechowywać najczęściej używane płyty w formie obrazu w napędach wirtualnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Brasero 0.7.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD