Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rhythmbox 0.11.6

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Rhythmbox Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 13.09.2008
Rozmiar: 6.0 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 423

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Rhythmbox 0.11.6

Rhythmbox to aplikacja przeznaczona do zarządzania zbiorami multimedialnymi dla systemu Linux.

Program przeznaczony jest dla środowiska graficznego GNOME, jest prosty w obsłudze i posiada wiele przydatnych funkcji. Umożliwia katalogowanie muzyki (wykonawca, album itp.), zgrywanie i nagrywanie ścieżek audio, ułatwia dostęp do internetowych sklepów z muzyką, pozwala na słuchanie radia. Aplikacja obsługuje wszystkie popularne formaty: MP3, FLAC oraz OGG.

Wymaga: * GNOME 2.10 * GStreamer 0.8 or 0.10 * Totem-plparser 1.1.5.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.

 • Helium Music Manager

  Helium Music Manager to aplikacja przeznaczona do katalogowania zbiorów muzyki. Program przeszukuje dyski szukając określonych plików, obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).

 • MusicBrainz_Picard

  Picard to zaawansowany program do edycji tagów id3 plików muzycznych, a jego podstawowym zadaniem jest pobieranie informacji o muzyce z serwisu MusicBrainz.

 • Plex Media Server

  W pełni bezpłatne i niezwykle funkcjonalne narzędzie pełniące rolę domowego serwera multimediów.

 • Filmoteka

  Filmoteka 1.5 to kolejna wersja programu, który był jednym z pierwszych na polskim rynku narzędzi do katalogowania zbiorów multimedialnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Rhythmbox 0.11.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ