Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MP3-Database 0.8

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Benny Müller
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 15.09.2008
Rozmiar: 300 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 353

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis MP3-Database 0.8

MP3-Database to rozbudowana aplikacja do zarządzania zbiorami muzycznymi dla systemu Linux.

Program potrafi odczytywać informacje o plikach MP3 i Audio CD (tagi) oraz je edytować. Ponad to potrafi wyświetlać informacje o pliku, albumie i wykonawcy - umożliwia na wgrywanie muzyki do odtwarzaczy MP3. Odtwarza zbiory muzyczne za pomocą programu XMMS.

Wymaga: MySQL, Perl5, Perl Modules(Tk, Tk-MesgBox, Tk-LabFrame, Tk-Pane, DBI, MP3-Info, Msql-Mysql-modules).

Podobne Katalogowanie multimediów

 • Helium Music Manager

  Helium Music Manager to aplikacja przeznaczona do katalogowania zbiorów muzyki. Program przeszukuje dyski szukając określonych plików, obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.

 • Filmoteka

  Filmoteka 1.5 to kolejna wersja programu, który był jednym z pierwszych na polskim rynku narzędzi do katalogowania zbiorów multimedialnych.

 • MusicBrainz_Picard

  Picard to zaawansowany program do edycji tagów id3 plików muzycznych, a jego podstawowym zadaniem jest pobieranie informacji o muzyce z serwisu MusicBrainz.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Photoshop Lightroom to program do edycji i zarządzania fotografiami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MP3-Database 0.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ