Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MediaInfo 0.7.7.5

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: MediaInfo
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 13.09.2008
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 762

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis MediaInfo 0.7.7.5

MediaInfo dostarcza informacji technicznych i pochodzących ze znaczników o plikach audio i wideo.

Program wyświetla takie dane jak: tytuł, autor, reżyser, album, numer nagrania, data, czas trwania - podaje parametry wideo: kodek, proporcje obrazu, ilość klatek na sekundę, przypływność bitów - parametry audio: kodek, częstotliwość próbkowania, liczba kanałów, język, przypływność bitów oraz informacje o napisach.
Aplikacja obsługuje większość formatów wideo: MKV, OGM, AVI, DivX, WMV, QuickTime, Real, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DVD (VOB) i audio: OGG, MP3, WAV, RA, AC3, DTS, AAC, M4A, AU, AIFF oraz napisów: SRT, SSA, ASS, SAMI.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • Media Pro SE

  Kolejna wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu, którego przeznaczeniem jest katalogowanie dużych bibliotek multimedialnych.

 • The GodFather

  Dostępny za darmo The GodFather 0.80 to aplikacja pozwalajaca na łatwą i szybką organizację zasobów muzycznych

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Photoshop Lightroom to program do edycji i zarządzania fotografiami.

 • Filmoteka

  Filmoteka 1.5 to kolejna wersja programu, który był jednym z pierwszych na polskim rynku narzędzi do katalogowania zbiorów multimedialnych.

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MediaInfo 0.7.7.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ