Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ManDVD 2.5-4

Kategoria: Edycja Video
Producent: ManDVD Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 16.09.2008
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 979

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis ManDVD 2.5-4

Przydatne narzędzie przeznaczone do tworzenia własnych płyt DVD.

Zadaniem użytkownika jest wybranie filmu i okreslenie parametrów wyhściowych pliku jaki ma się znaleźć na płycie. Aplikacja posiada proste narzędzie do edycji plików wideo.

Podobne Edycja Video

 • Sony Vegas

  Dostępny za darmo w wersji testowej Sony Vegas Pro 10 to doskonały program do edycji wideo – w tym nagrań stereoskopowych 3D

 • Bandicam

  Bardzo proste w obsłudze i przydatne głównie graczom narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych oraz nagrywania sekwencji wideo.

 • Catalyst Production Suite

  Bardzo funkcjonalne i wygodne narzędzie do produkcji oraz postprodukcji wideo, umożliwiające obróbkę, poprawianie, montaż, nakładanie efektów specjalnych i końcową edycję filmów.

 • AVS Video Converter

  AVS Video Converter to przydatna aplikacja służąca do konwertowania między różnymi standardami kompresji video.

 • Avidemux

  Jeżeli szukasz funkcjonalnego i prostego w obsłudze programu do obrabiania i kompresji plików video, to Avidemux jest świetnym wyborem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ManDVD 2.5-4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edycja Video