Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LiVES 0.9.9.1

Kategoria: Edycja Video
Producent: K's Family Screen Savers
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 16.09.2008
Rozmiar: 2.3 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 329

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis LiVES 0.9.9.1

LiVES to rozbudowany nieliniowy edytor wideo dla systemu Linux.

Aplikacja posiada dobrze zaprojektowany interfejs graficzny, wiele opcji przydatnych zawadowcą jak i domowym użytkowniką oraz umożliwia instalowanie wtyczek, które dodatkowo zwiększają nie mała już możliwości programu.

Podobne Edycja Video

 • SlideShow YouTube

  Zaawansowany i pełen ciekawych opcji program do edycji filmów, tworzenia pokazów slajdów oraz prezentacji multimedialnych na potrzeby serwisu internetowego YouTube.

 • ACDSee Video Studio

  ACDSee Video Studio - niezwykle prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli stworzyć i wyedytować różnego rodzaju nagrania wideo.

 • DVDx

  DVDx to jeden z najpopularniejszych programów służących do wykonywania kopii filmów z płyt DVD.

 • AVS Video ReMaker

  AVS Video ReMaker to program przygotowany do wycinania zbędnych fragmentów z twoich plików MPEG oraz do powtórnego ich zapisu w okrojonej postaci.

 • CyberLink PowerDirector

  CyberLink PowerDirector 9 to świetny program przeznaczony do edycji nagrań wideo. Jest to kolejna odsłona cieszącej się popularnością na całym świecie serii, a to wydanie tylko umacnia dobrą opinię o niej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LiVES 0.9.9.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edycja Video