Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

divxenc 1.1.4

Kategoria: Biblioteki multimedialne i kodeki
Producent: divxenc Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.09.2008
Rozmiar: 54 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 1800

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis divxenc 1.1.4

Jest to skrypt do dekodowania plików wideo lub filmów DVD.

Narzędzie koduje pliki do formatu FMP4/DivX wykorzystując aplikację MEncoder. Skrypo posiada bardzo duże możliwości konfiguracyjne i przeznaczony jest raczej dla zaawansowanych uzytkowników.

Podobne Biblioteki multimedialne i kodeki

 • QuickTime Altrnative

  QuickTime Alternative to darmowa i poważnie odchudzona wersja program QuickTime, która zawiera tylko elementy niezbędne do odtwarzania multimediów, zwłaszcza tych znajdujących się na strona www.

 • FFDShow

  FFDSHow to alternatywny pakiet kodeków, dzieki któremu obejrzysz materiał wideo nawet na nieco starszym sprzęcie bez przycinania! Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • K-Lite Codec Tweak Tool

  K-Lite Codec Tweak Tool to narzędzie służące do kontroli wpisów w rejestrze dotyczących zainstalowanych na komputerze kodeków oraz filtrów audio i video.

 • Win8codecs

  Oto kolejna już, oficjalna paczka kodeków multimedialnych dla Windows 8.

 • AC3Filter

  Pobierz już dziś doskonałej jakości filtr DirectShow.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: divxenc 1.1.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ