Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SeaMonkey 2.5

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Seamonkey
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Data modyfikacji: 22.11.2011
Rozmiar: 17,71 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 696

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SeaMonkey 2.5

SeaMonkey to prawdziwy kombajn aplikacji internetowych, który w jednym miejscu skupia kilka niezbędnych internautom narzędzi. Download SeaMonkey oferuje użytkownikom dostęp do przeglądarki internetowej, klienta poczty elektronicznej, klienta IRC i edytora stron HTML. SeaMonkey jest za darmo rozpowszechniany i każdy może sam sprawdzić jego funkcjonalność. Wbudowana przeglądarka jest bardzo dobra i dostosowana do najnowszych technologii. Także klient poczty skutecznie chroni przed niebezpieczeństwem i spamem. SeaMonkey jest w pełni po polsku co ułatwia proces zapoznawania się z możliwościami tej aplikacji.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Light Firefox

  Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej.

 • Slimjet

  Slimjet to nieco mniej popularna na rynku przeglądarka internetowa stworzona przez firmę FlashPeak. Ten sam zespół odpowiedzialny jest za stworzenie przeglądarki Slim Browser.

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • Claws Mail

  Claws Mail to kolejny już, darmowy klient poczty elektronicznej oraz grup dyskusyjnych.

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SeaMonkey 2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe