Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dillo 0.8.6

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Dillo Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 431 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 412

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Dillo 0.8.6

Jest to mała i bardzo szybka przeglądarka internetowa dla systemu Linux.

Aplikacja jest napisana w języku C z wykorzystaniem biblioteki GTK+ 1.2.x. Możliwości tej biblioteki są bardzo ograniczone (min. nie wspiera kodowania UTF-8, nie obsługuje CSS, JavaScriptu oraz Javy) dlatego w następnych wydaniach twócy skorzystają z biblioteki FLTK, która jest bardziej rozbudowana i "lekka". Dillo świetnie nadaje się dla starszych komputerów oraz dla osób, którzy nie są zwolennikami "wodotrysków" na stronach internetowych.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Light Firefox

  Light Firefox to kolejna już, darmowa modyfikacja znanej na całym świecie przeglądarki internetowej.

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.

 • Vivaldi

  Alternatywna przeglądarka internetowa, będąca ciekawym zamiennikiem dla gigantow rynku tj. Google Chrome czy też Mozilla Firefox.

 • TheWorld Browser

  Przeglądarka działa w oparciu o silnik renderujący Trident.

 • Flock

  Dostępna za darmo przeglądarka Flock 3 to aplikacja dla aktywnych użytkowników Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dillo 0.8.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe