Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bluefish 1.0.7

Kategoria: Projektowanie stron www
Producent: The Bluefish Project Team
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 22.08.2008
Rozmiar: 1.9 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 673

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Bluefish 1.0.7

Bluefish jest rozbudowanym edytorem stron internetowych dla systemu Linux.

Program wspiera takie języki programowania jak: HTML, PHP, C, Javy, JavaScriptu, JSP, SQL, XML, Pythona, Perla, CSS, ColdFusion, Pascala, R i Octave/Matlab. Pozwala na jednoczesną pracę z 500 otwartymi dokumentami, automatycznie zamyka znaczniki HTML i XML oraz umożliwia tworzenie galeri internetowych. Pozwala dostosować program do własnych potrzeb przez konfigurowanie pasków narzędziowych.

Podobne Projektowanie stron www

 • Menu Maker

  Menu Maker jest prostym i użytecznym narzędziem do tworzenie funkcjonalnych menu na potrzeby stron internetowych.

 • Galernik NxG

  Program, który w prosty i przyjemny sposób pozwoli stworzyć na galerię internetową.

 • CKEditor

  CKEditor to aplikacja znakomicie sprawdzająca się przy budowie CMS'ów.

 • JTHTML

  Dzięki JTHTML nawet poczatkujacy webmaster w prosty sposób będzie w stanie stworzyć ciekawą witrynę internetową lub aplikację webową. Program obsługuje między innymi HTML5 oraz CSS3.

 • Pajączek 5 NxG Standard

  Pajączek 5 NxG Standard jest kompletnym edytorem HTML dla mniej wymagających użytkowników, który jednak posiada wszelkie niezbędne funkcje dla tego typu programów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bluefish 1.0.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Projektowanie stron www