Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ethereal 0.99.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Ethereal, Inc.
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 22.08.2008
Rozmiar: 12,4 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 902

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Ethereal 0.99.0

Ethereal to zaawansowany analizator sieci dla systemu Linux.

Program potrafi przechwytywać, analizować pakiety oraz testować wydajność. Aplikacja umożliwa na rejestracje danych w sieciach: Ethernet, FDDI, PPP, Token-Ring, IEEE 802.11, Classical IP over ATM. Program rozpoznaja ponad 750 różnych protokołów i jest doskonałym narzędziem zarówno dla administratorów jak i do celów szkoleniowych pozwalającym zrozumieć strukturę siecie i zasadę transmisji danych.

Podobne Pozostałe

 • Aukcyjka

  Aukcyjka 2013 to oprogramowanie, które może okazać się niezwykle przydatne wszystkim tym, którzy zajmują się sprzedażą towarów w popularnym serwisie aukcyjnym Allegro.pl.

 • Generato

  Generato to proste w użyciu narzędzie, które przypadnie do gustu przede wszystkim użytkownikom portali aukcyjnych. Pozwala ono bowiem na tworzenie profesjonalnie wyglądających opisów aukcji w zaledwie kilka minut.

 • AllePomocnik

  AllePomocnik to prosty w obsłudze kreator profesjonalnych aukcji dla serwisu Allegro.pl

 • Wireshark

  Wireshark to jeden z najpopularniejszych programów komputerowych, którego zadaniem jest przechwytywanie i analizowanie danych przepływających w sieci.

 • AI RoboForm

  AI RoboForm jest narzędziem do zarządzania hasłami i danymi wpisywanymi w formularzach na stronach internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ethereal 0.99.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe