Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Valknut 0.4.4

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Mathias Kuster
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 1.2 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 232

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Valknut 0.4.4

Jest to wieloplatformowy klient QT/KDE sieci DirectConnect.

Program przypomina swojego windowsowego odpowiednika DC++, umożliwia wyszukiwanie i połączenie hubów, rozmowy z innymi użytkownikami (chaty) ma wbudowany słonik on-line. Aplikacja korzysta z bezpiecznych połączeń SSL.

Podobne Peer 2 Peer

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Valknut 0.4.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ