Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Transmission 2.01

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Transmission Project
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.07.2010
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 154

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Transmission 2.01

Transmission 2.0 to jeden z najlepszych i najpopularniejszych klientów sieci BitTorrent, który umożliwia wymianę plików z innymi użytkownikami oraz ich pobieranie. Transmission 2.0 na Linux to lider tego typu aplikacji, który charakteryzuje się przede wszystkim wysokimi transferami, a to wszystko dzięki doskonałemu kreatorowi, który dostosowuje program do możliwości łącza internetowego.  

Dzięki opcji przekierowywania portów UPnP i NAT-PMP, a także filtrowaniu, Transmission 2.0 do pobrania z naszego serwisu doskonale sprawdza się także w sieciach, w których użytkownicy są skazani na wewnętrzne IP i limity. Download Transmission 2.0 umożliwia pobieranie kilku plików w tym samych czasie, ustawianie priorytetów pobierania, kolejkowanie zadań, a także ustawianie specjalnych limitów transferów, co pozwala np. na ograniczenie limitu przesyłu danych. Oprócz wersji na Linuxa istnieje również specjalna edycja na Mac OS X. Co ciekawe jak na razie nie ma edycji Transmission 2.0 pod Windows, co może dziwić, zwłaszcza że to właśnie ten system operacyjny jest zazwyczaj docelową platformą producentów oprogramowania. Jeśli chodzi o zmiany w najnowszej odsłonie Transmission 2.0 to jest ich sporo i różnią się one w zależności od wersji programu. Edycja na Linuxa charakteryzuje się przede wszystkim jeszcze szybszym i wydajniejszym działaniem, a także dodaniem możliwości wyszukiwania źródeł w sieciach lokalnych. Użytkownik ma także możliwość zablokowania danych z komputera, który przesyła uszkodzone lub podmienione pliki. Transmission 2.0 jest za free udostępniane użytkownikom i oparty o licencję X11, a więc można do woli korzystać z uroków tej aplikacji.

Niestety jak na razie nie ma Transmission 2.0 po polsku. Nie istnieje też żadne spolszczenie Transmission 2.0, które mogłoby rozwiązać tę kwestię. Miejmy jednak nadzieję, że Transmission 2.0 pl jeszcze się ukarze, zwłaszcza że program oferuje kilka innych wersji językowych, a więc nie tylko wydawałoby się najbardziej  oczywistą angielską. Pobierz Transmission 2.0 i dołącz do użytkowników korzystających z dóbr sieci BitTorrent już teraz. 

Podobne Peer 2 Peer

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Transmission 2.01Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ