Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Qtorrent 0.9.5

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: thegraveyard.org
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 72 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 5007

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Qtorrent 0.9.5

Qtorrent jest klientem sieci BitTorrent przeznaczonym dla systemu Linux.

Program cechuje skromny wygląd oraz niewielkie rozmiary. Qtorrent podaje tylko minimalne informacje o pobieranych plikach oraz pozwala na ustawianie prędkości wysyłania i pobierania danych.

Podobne Peer 2 Peer

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Qtorrent 0.9.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ