Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LimeWire 5.3.6

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Lime Wire
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 24.5 MB
System operacyjny: Linux Ubuntu
Liczba pobrań: 1641

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LimeWire 5.3.6

LimeWire jest popularnym klientem do wymiany plików w sieciach P2P.

Program działa w sieciach Gnutella oraz BitTorrent, ma wbudowaną wyszukiwarkę co znacznie ułatwi i przyspiesza ściąganie plików. Dużą zaletą program jest to, że działa na wielu platformach poza linuxem obsługuje również środowisko Windows i MAC OS X. Aplikację cechuję duża prędkość pobieranych danych z internetu oraz brak jakiegokolwiek oprogramowania typu spyware, adware.

Podobne Peer 2 Peer

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LimeWire 5.3.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ