Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lime Wire Basic

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Lime Wire
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 24.5 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 781

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Lime Wire Basic

LimeWire Basic jest darmową odmianą popularnego klienta do wymiany plików w sieciach P2P.


Program działa w sieciach Gnutella oraz BitTorrent, ma wbudowaną wyszukiwarkę co znacznie ułatwi i przyspiesza ściąganie plików. Dużą zaletą program jest to, że działa na wielu platformach poza linuxem obsługuje również środowisko Windows i MAC OS X. Aplikację cechuję duża prędkość pobieranych danych z internetu oraz brak jakiegokolwiek oprogramowania typu spyware, adware.

Podobne Peer 2 Peer

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Lime Wire BasicAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ