Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KTorrent 3.1.3

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Joris Guisson and Ivan Vasić
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 288

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis KTorrent 3.1.3

KTorrent jest bardzo ciekawym klientem sieci BitTorrent dla systemu Linux.

Program został napisany w języku C++ dla środowiska graficznego KDE4. Posiada wiele przydatnych funkcji ograniczenie prędkości pobierania i wysyłania danych, wsparcie dla proxy, obsługę serwerów śledzących UDP, wsparcie dla UPnP, blokowanie zakresów adresów IP, szyfrowanie połączeń oraz wiele innych.

Podobne Peer 2 Peer

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KTorrent 3.1.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ