Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FrostWire 4.17.0

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: FrostWire, LLC.
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 13.0 MB
System operacyjny: Linux Ubuntu
Liczba pobrań: 348

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis FrostWire 4.17.0

FrostWire jest to program do bezpośredniej wymiany plików w Internecie.

Aplikacja obsługuje sieci BitTorrent i Gnutella. Posiada wsparcie dla proxy i umożliwia wymianą danych miedzy komputerami znajdującymi się za firewallem. Program posiada przydatne filtry, które min. chronią nas przed ściąganiem tzw. fakeów. 

Podobne Peer 2 Peer

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FrostWire 4.17.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ