Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Deluge 1.1.9

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Zach Tibbitts and A. Zakai
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 2.9 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 264

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Deluge 1.1.9

Jest to jeden z lepszych klientów sieci BitTorrent dla Linuxa.

Program jest optymalizowany z myślą do jak najlepszego wykorzystania łącza w celu pobierania plików z internetu, wykorzystując przy tym jak najnmniej zasobów systemowych. Aplikacja posiada wsparcie dla proxy, szyfrowania przesyłanych danych, UPnP i NAT-PMP oraz pozwala zarządzać przepustowością łacza przy wysyłaniu i pobieraniu danych.

Podobne Peer 2 Peer

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Deluge 1.1.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ