Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Deluge 1.1.9

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Zach Tibbitts and A. Zakai
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 2.9 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 264

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Deluge 1.1.9

Jest to jeden z lepszych klientów sieci BitTorrent dla Linuxa.

Program jest optymalizowany z myślą do jak najlepszego wykorzystania łącza w celu pobierania plików z internetu, wykorzystując przy tym jak najnmniej zasobów systemowych. Aplikacja posiada wsparcie dla proxy, szyfrowania przesyłanych danych, UPnP i NAT-PMP oraz pozwala zarządzać przepustowością łacza przy wysyłaniu i pobieraniu danych.

Podobne Peer 2 Peer

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Deluge 1.1.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ