Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DConnect Daemon 1.1.1 PL

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: DConnect Team
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 363 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 660

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis DConnect Daemon 1.1.1 PL

DConnect Daemon jest to hub Direct Connecta, który działa aktualnie pod linuksem i FreeBSD, ale w założeniu ma na wszystkich Uniksach (a także na Windowsie).

Chodzi on jako demon w tle i nie wymaga, w przeciwieństwie do wielu innych, systemu XWindow. Całość ma działać praktycznie bezobsługowo, pozwalając jednak na manipulacje na bieżąco.

Główne zalety:


    * pisany w czystym C
    * używa wątków - na komputerach wieloprocesorowych da to wyraźny wzrost wydajności
    * Dobra i dokładna implementacja protokołu - na tyle na ile go znamy...
    * obsługa dostępu poprzez libwrap
    * administracja poprzez konsole telnet oraz tradycyjnie przez klienta DC
    * elastyczna konfiguracja

Podobne Peer 2 Peer

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DConnect Daemon 1.1.1 PLAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ