Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

aMule 2.2.2

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: AMule Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Linux Ubuntu
Liczba pobrań: 695

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis aMule 2.2.2

Klient sieci P2P przeznaczony dla systemu Linux.

Program jest linksową wersją swojego odpowiednika dla systemu Windows (eMule). Aplikacja pozwala na wymianę plików między użytkownikami oraz obsługuje sieć Torrent. Program ma wbudowaną wyszukiwarkę co znacznie ułatwia znajdowanie plików.

Podobne Peer 2 Peer

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: aMule 2.2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ