Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TleenX2 20060309

Kategoria: Komunikatory
Producent: Tleenx
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 285 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 731

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis TleenX2 20060309

TleenX to linuksowy klient tlen.pl, znanego polskiego komunikatora.

Działa w środowisku X Window wykorzystując bibliotekę GTK+. Sercem TleenX jest biblioteka libtlen, którą należy zainstalować w systemie. Program w podstawowej wersji obsługuje sieci Tlen i Jabber, ale dzięki wtyczką może również komunikować się z siecią Gadu-Gadu. Aplikacja działa również na innych platformach Windows i MAC OS X.

Podobne Komunikatory

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • Franz

  Bardzo nowoczesny i ciekawy w działaniu, a przy tym prosty w obsłudze komunikator obsługujący wiele serwisów i platform jednocześnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TleenX2 20060309

dodał: ~kalwap100 , 11.05.2009

Na tyle nieaktualne ze zabraklo wersji Tlen7\n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory