Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TeamSpeak 2.0.x

Kategoria: Komunikatory
Producent: Gaetano Paolone
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 7.2 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 1330

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TeamSpeak 2.0.x

TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

Program jest popularny wśród graczy internetowych, którzy wykorzystują go do komunikacji podczas potyczek sieciowych. Aplikacja oferuje dobrą jakoś dźięku przy stosunkowo małym wykorzystaniu łącza. TeamSpeak z powodzeniem, można wykorzystać do prowadzenie rozmów konferencyjnych z dużą ilością osób.

Podobne Komunikatory

 • OnetSkype

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.

 • ICQ

  ICQ to najpopularniejszy, darmowy i prosty w obsłudze komunikator internetowy, który ułatwi Wam kontakty ze znajomymi.

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TeamSpeak 2.0.xAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory