Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TeamSpeak 2.0.x

Kategoria: Komunikatory
Producent: Gaetano Paolone
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 7.2 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 1331

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TeamSpeak 2.0.x

TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

Program jest popularny wśród graczy internetowych, którzy wykorzystują go do komunikacji podczas potyczek sieciowych. Aplikacja oferuje dobrą jakoś dźięku przy stosunkowo małym wykorzystaniu łącza. TeamSpeak z powodzeniem, można wykorzystać do prowadzenie rozmów konferencyjnych z dużą ilością osób.

Podobne Komunikatory

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Gizmo

  Gizmo 4 to bardzo popularny komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych. Dzięki usłudze VoIP, Gizmo 4 pozwala na wykonanie bezpłatnych połączeń pomiędzy użytkownikami, a nawet prowadzenie zaawansowanych konferencji, w których wziąć udział może nawet 99 osób.

 • Franz

  Bardzo nowoczesny i ciekawy w działaniu, a przy tym prosty w obsłudze komunikator obsługujący wiele serwisów i platform jednocześnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TeamSpeak 2.0.xAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory