Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skype 2.0.0.72

Kategoria: Komunikatory
Producent: Skype Limited
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 14.8 MB
System operacyjny: Linux Ubuntu
Liczba pobrań: 3576

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Skype 2.0.0.72

Skype popularna wersja komunikatora internetowego przeznaczona dla systemu Linux.

Program umożliwa prowadzenie rozmów tekstowych, głosowych oraz wideo. Użytkonicy mogą również za niewielką opłatą wykonywać połączenia głosowe na telefony stacjonarne i do sieci komórkowych. Prgram posiada wiele przydatnych funkcji jak: czat grupowy z jednoczesnym udziałem do 150 osób, rozmowy konferencyjne z jednoczesnym udziałem nawet 25 osób i wiele innych.

Wymagania dotyczące oprogramowania:

* Qt 4.2.1 lub nowszy
* D-Bus 1.0.0
* libasound2 1.0.12

Podobne Komunikatory

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Yahoo! Messenger

  Yahoo! Messenger 11.5.0.192 to komunikator niezwykle popularny za granicą a szczególnie w krajach, w których wysoką pozycje ma serwis Yahoo! Komunikator umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji programu należy słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego.

 • Gizmo

  Gizmo 4 to bardzo popularny komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych. Dzięki usłudze VoIP, Gizmo 4 pozwala na wykonanie bezpłatnych połączeń pomiędzy użytkownikami, a nawet prowadzenie zaawansowanych konferencji, w których wziąć udział może nawet 99 osób.

 • Miranda IM

  Miranda IM to wygodny komunikator, który pozwala użytkownikowi na łączenie się ze znajomymi. Nie muszą oni mieć tej aplikacji – Miranda IM łączy się z niemal wszystkimi istniejącymi sieciami, jak na przykład Tlen, Gadu-Gadu, Yahoo Messenger, MSN, IRC i inne.

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Skype 2.0.0.72

dodał: ~koza , 27.12.2008

Skąd tyo wytrzasnąć\n* Qt 4.2.1 lub nowszy\n* D-Bus 1.0.0\n* libasound2 1.0.12

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory