Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PSI 0.12

Kategoria: Komunikatory
Producent: Affnix
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 2.4 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 1117

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis PSI 0.12

PSI jest bardzo popularnym komunikatorem internetowym obsługującym sieć Jabber.

Program dzięki liczny wtyczką obsługuje inne popularne sieci min.: Gadu-Gadu, Tlen, ICQ, MSN, Yahoo! i AIM. Ponadto aplikacja posiada pełną obsługę Unikod, obsługę certyfikatów SSL, obsługę proxy, konsolę XML. PSI jest programem wieloplatformowym, działa w systemi Windows, Apple MacOS X i GNU/Linux.

Podobne Komunikatory

 • Yahoo! Messenger

  Yahoo! Messenger 11.5.0.192 to komunikator niezwykle popularny za granicą a szczególnie w krajach, w których wysoką pozycje ma serwis Yahoo! Komunikator umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji programu należy słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego.

 • WTW

  Najnowszy WTW 0.7 to komunikator internetowy łączący w sobie obsługę najpopularniejszych protokołów internetowych, do których zaliczają się Gadu-Gadu, Tlen oraz XMPP, czyli tzw. nowy Jabber, obecny choćby w GMailu jako usługa Chat.

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.

 • OnetSkype

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PSI 0.12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory