Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kopete 0.12.2

Kategoria: Komunikatory
Producent: KDE Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 5.1 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 304

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Kopete 0.12.2

Wieloprotokołowy komunikator internetowy przeznaczony dla systemu Linux.

Program wspiera najpopularniejsze sieci (Gadu-Gadu, IRC, Jabber, ICQ, AIM, Novell GroupWise Messenger, MSN Messenger i Yahoo!), a dzięki modułowej budowie umożliwia dodanie nowych za pomocą systemu wtyczek.

Podobne Komunikatory

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Taboret2

  Taboret2 to niezwykle prosty w obsłudze, polski program pozwalający na czatowanie w serwisie czat.onet.pl bez konieczności uruchamiania strony.

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kopete 0.12.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory