Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kadu 0.6.5 Beta 2

Kategoria: Komunikatory
Producent: Kadu Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 1391

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Kadu 0.6.5 Beta 2

Kadu jest linuksowym odpowiednikiem komunikatora Gadu-Gadu.

Program działa w środowisku graficzny KDE i oferuje niemal wszystkie funkcje swojego windowsowskiego odpowiednika (wysyłanie smsów, emotikony, przesyłanie plików i wiele innych).
W nowej wersji poprawiono obsługę archiwum, moduł miastoplusa przemianowany został na plus_pl, aktywowano komponent advanced_userlist.

Podobne Komunikatory

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kadu 0.6.5 Beta 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory