Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ekg2 0.1.1

Kategoria: Komunikatory
Producent: EKG2 Team
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 1.2 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 612

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis ekg2 0.1.1

EKG2 jest wolnodostępnym komunikatorem internetowym dla systemów unixowych (Linux, *BSD, SunOS, Solaris, MacOS, X, BeOS) dostępnym na licencji GPL.

EKG2 jest oparty na wtyczkach, dzięki temu, może obsługiwać wiele różnych protokołów. Dzięki temu, może również obsługiwać różne interfejsy użytkownika! Poniżej znajduje się lista dostępnych pluginów.

Wtyczki protokołów:

    * XMPP - (wsparcie dla Jabbera, gtalk-a oraz Tlen), [protokół może być szyfrowany przy użyciu gpg]
    * GG (gadu-gadu) - (poprzez libgadu), [protokół może być szyfrowany z użyciem wtyczki sim]
    * IRC - (z nastawieniem głównie na IRCnet), [protokół może być szyfrowany wtyczką rot ;)]


Podobne Komunikatory

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Taboret2

  Taboret2 to niezwykle prosty w obsłudze, polski program pozwalający na czatowanie w serwisie czat.onet.pl bez konieczności uruchamiania strony.

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ekg2 0.1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory