Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ekg2 0.1.1

Kategoria: Komunikatory
Producent: EKG2 Team
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 1.2 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 614

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis ekg2 0.1.1

EKG2 jest wolnodostępnym komunikatorem internetowym dla systemów unixowych (Linux, *BSD, SunOS, Solaris, MacOS, X, BeOS) dostępnym na licencji GPL.

EKG2 jest oparty na wtyczkach, dzięki temu, może obsługiwać wiele różnych protokołów. Dzięki temu, może również obsługiwać różne interfejsy użytkownika! Poniżej znajduje się lista dostępnych pluginów.

Wtyczki protokołów:

    * XMPP - (wsparcie dla Jabbera, gtalk-a oraz Tlen), [protokół może być szyfrowany przy użyciu gpg]
    * GG (gadu-gadu) - (poprzez libgadu), [protokół może być szyfrowany z użyciem wtyczki sim]
    * IRC - (z nastawieniem głównie na IRCnet), [protokół może być szyfrowany wtyczką rot ;)]


Podobne Komunikatory

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ekg2 0.1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory