Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mail Notification 5.4

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Jean-Yves Lefort
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 20.08.2008
Rozmiar: 557 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 497

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Mail Notification 5.4

Mail Notification informuje użytkownika o nadejściu nowej wiadomości pocztowej.

Program działa z poziomu paska systemowego, a o nadejści nowej wiadomości informuje nas sygnałem dźwiękowym, ikoną graficzną lub okienkiem popup. Aplikacja obsługuje wszystkie popularne skrzynki pocztowe oraz programy: POP3, IMAP, Evolution, Gmail, Maildir, mbox, MH, Sylpheed, Windows Live Hotmail, Yahoo! Mail oraz SeaMonkey, Thunderbird.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mail Notification 5.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ