Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

xIrc 2.3.8

Kategoria: Klienci IRC
Producent: Robert Borrell
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 447 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 174

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis xIrc 2.3.8

xIrc jest klientem IRC dla systemu Linux.

Aplikacja została oparta o bibliotekę Qt, posiada pełne wsparcie dla DCC chat i umozliwia przesyłanie plików przez DDC. Ponad to posiada kolory mIRC, odzielne okna dla prywatnych rozmów, cześć poleceń IrcII, automatyczne generowanie ban-maski.

Podobne Klienci IRC

 • mIRC

  mIRC to najpopularniejszy klient IRC, który ma wielu użytkowników na całym świecie. Jego główną zaletą jest prostota działania, która sprawia, że wystarczy kilka kliknięć myszą by móc połączyć się z innymi użytkownikami IRC.enta do komunikacji w sieci IRC.

 • Rhapsody IRC 0.28b

  Jest to prosty klient IRC pracujący w trybie tekstowym.

 • Ghoti IRC Client 0.86

  Jest to ciekawy i bardzo praktyczny klient IRC.

 • mIRC 6.03

  Spolszczenie klienta IRC

 • HydraIRC 0.3.164

  HydraIRC to napisany w języku C++ klient IRC, który wykorzystuje Windows Template Library oraz odznacza się wysoką wydajnością. Program umożliwia łączenie się z kilkoma serwerami jednocześnie, a także pozwala na transfer plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: xIrc 2.3.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci IRC