Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rhapsody IRC 0.28b

Kategoria: Klienci IRC
Producent: pcbjunkie
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 107 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 160

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Rhapsody IRC 0.28b

Jest to prosty klient IRC pracujący w trybie tekstowym.

Program jest prosty w użyciu i szybki, obsługuje wiele serwerów, posiada listę ulubionych serwerów, kanałów i użytkowników. Ponad to posiada wsparcie dla proxy oraz SOCKS4 i SOCKS5, umożliwia przesyłanie plików przez DCC.

Podobne Klienci IRC

 • mIRC

  mIRC to najpopularniejszy klient IRC, który ma wielu użytkowników na całym świecie. Jego główną zaletą jest prostota działania, która sprawia, że wystarczy kilka kliknięć myszą by móc połączyć się z innymi użytkownikami IRC.enta do komunikacji w sieci IRC.

 • xIrc 2.3.8

  xIrc jest klientem IRC dla systemu Linux.

 • jIRCii Beta 43

  jIRCii to multiplatformowy klient IRC, tworzony na systemy Windows, Linux i Mac OS X. Download jIRCii oferuje wszystko to co można wymagać od aplikacji tego typu, a więc możliwość prowadzenia rozmów i połączenia z wieloma serweram.

 • Snow-IRC

  Snow-IRC to niewielki klient IRC, którego największym atutem jest możliwość uruchomiania go bezpośrednio z przenośnych pamięci USB, jak np. z pendrive’a. Download Snow-IRC oferuje możliwość prowadzenia rozmów dzięki kanałom IRC.

 • Epic 4.2.10

  Epic jest bardzo prostym klientem IRC dla Linuxa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Rhapsody IRC 0.28bAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci IRC