Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nebula IRC 0.5

Kategoria: Klienci IRC
Producent: Riccardo Mottola
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 113 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 253

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Nebula IRC 0.5

Jest to niewielki klient IRC dla Linuxa.

Nebula IRC jest małym i szybkim programem do komunikacji w sieci IRC.

Podobne Klienci IRC

 • mIRC

  mIRC to najpopularniejszy klient IRC, który ma wielu użytkowników na całym świecie. Jego główną zaletą jest prostota działania, która sprawia, że wystarczy kilka kliknięć myszą by móc połączyć się z innymi użytkownikami IRC.enta do komunikacji w sieci IRC.

 • KVirc 3.0.1

  KVirc jest bardzo ciekawym klientem IRC dla systemu Linux.

 • IceChat 7.63

  IceChat to rozbudowany klient IRC, umożliwiający połączenie z ogromną liczbą serwerów, zarówno tych dostępnych w bazie programu, jak i tych dodanych przez użytkownika.

 • Ghoti IRC Client 0.86

  Jest to ciekawy i bardzo praktyczny klient IRC.

 • jIRCii Beta 43

  jIRCii to multiplatformowy klient IRC, tworzony na systemy Windows, Linux i Mac OS X. Download jIRCii oferuje wszystko to co można wymagać od aplikacji tego typu, a więc możliwość prowadzenia rozmów i połączenia z wieloma serweram.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nebula IRC 0.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci IRC