Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KVirc 3.0.1

Kategoria: Klienci IRC
Producent: www.kvirc.net
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 422

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis KVirc 3.0.1

KVirc jest bardzo ciekawym klientem IRC dla systemu Linux.

Autorem programu jest Szymon Stefanek i KVIrc Development Team. Program został napisany w oparciu o bibliotekę Qt i posiada kilka ciekawych funkcji min.: pełną obsługę IPv6, obsługę Unicode, wsparcie dla proxy (SOCKSv4, SOCKSv5, HTTP), bezpieczne połączenia SSL, posiada modularną budowę przez co może być rozbudowywany o nowe funkcje.

Podobne Klienci IRC

 • mIRC

  mIRC to najpopularniejszy klient IRC, który ma wielu użytkowników na całym świecie. Jego główną zaletą jest prostota działania, która sprawia, że wystarczy kilka kliknięć myszą by móc połączyć się z innymi użytkownikami IRC.enta do komunikacji w sieci IRC.

 • dIRC 2.2.0.1

  dIRC to kolejny klient IRC, który nie wyróżnia się zbytnio od innych aplikacji tego typu i oferuje najważniejsze funkcje, które aplikacja tego typu powinna mieć. Należą do nich przede wszystkim możliwość prowadzenia rozmów i połączenia z kilkoma serwerami jednocześnie

 • xIrc 2.3.8

  xIrc jest klientem IRC dla systemu Linux.

 • Ghoti IRC Client 0.86

  Jest to ciekawy i bardzo praktyczny klient IRC.

 • Snow-IRC

  Snow-IRC to niewielki klient IRC, którego największym atutem jest możliwość uruchomiania go bezpośrednio z przenośnych pamięci USB, jak np. z pendrive’a. Download Snow-IRC oferuje możliwość prowadzenia rozmów dzięki kanałom IRC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KVirc 3.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci IRC