Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

jIRCii Stable 31

Kategoria: Klienci IRC
Producent: jirc
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 936 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 212

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis jIRCii Stable 31

jIRCii Stable jest wieloplatformowym klientem IRC.

Program obsługuje wiele serwerów, wspiera DCC/CTCP oraz bezpieczne połączenia SSL.
Do prawidłowego działania wymaga zainstalowanego środowiska Java.

Podobne Klienci IRC

 • mIRC

  mIRC to najpopularniejszy klient IRC, który ma wielu użytkowników na całym świecie. Jego główną zaletą jest prostota działania, która sprawia, że wystarczy kilka kliknięć myszą by móc połączyć się z innymi użytkownikami IRC.enta do komunikacji w sieci IRC.

 • KVirc 3.0.1

  KVirc jest bardzo ciekawym klientem IRC dla systemu Linux.

 • jIRCii Beta 43

  jIRCii to multiplatformowy klient IRC, tworzony na systemy Windows, Linux i Mac OS X. Download jIRCii oferuje wszystko to co można wymagać od aplikacji tego typu, a więc możliwość prowadzenia rozmów i połączenia z wieloma serweram.

 • BersIRC 2.2.14

  BersIRC to klient sieci IRC, który umożliwia wymianę wiadomości nawet na kilku kanałach jednocześnie. Jest to jedna ze starszych aplikacji tego typu, która oferuje podstawowe funkcje, takie jak oczywiście rozmowa, przesyłanie plików.

 • xIrc 2.3.8

  xIrc jest klientem IRC dla systemu Linux.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: jIRCii Stable 31

dodał: ~kamila , 28.10.2015

naime zuzia

dodał: ~kamila , 28.10.2015

jak pobraci star stable\\n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci IRC