Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Epic 4.2.10

Kategoria: Klienci IRC
Producent: www.epicsol.org
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 755 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 221

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Epic 4.2.10

Epic jest bardzo prostym klientem IRC dla Linuxa.

Jest to niewielka aplikacja działająca w trybie tekstowym, przeznaczona do rozmów za pomocą sieci IRC.

Podobne Klienci IRC

 • mIRC

  mIRC to najpopularniejszy klient IRC, który ma wielu użytkowników na całym świecie. Jego główną zaletą jest prostota działania, która sprawia, że wystarczy kilka kliknięć myszą by móc połączyć się z innymi użytkownikami IRC.enta do komunikacji w sieci IRC.

 • BitchX 1.1

  BitchX jest prostym klientem IRC dla systemu Linux.

 • Nebula IRC 0.5

  Jest to niewielki klient IRC dla Linuxa.

 • dIRC 2.2.0.1

  dIRC to kolejny klient IRC, który nie wyróżnia się zbytnio od innych aplikacji tego typu i oferuje najważniejsze funkcje, które aplikacja tego typu powinna mieć. Należą do nich przede wszystkim możliwość prowadzenia rozmów i połączenia z kilkoma serwerami jednocześnie

 • HydraIRC 0.3.164

  HydraIRC to napisany w języku C++ klient IRC, który wykorzystuje Windows Template Library oraz odznacza się wysoką wydajnością. Program umożliwia łączenie się z kilkoma serwerami jednocześnie, a także pozwala na transfer plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Epic 4.2.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci IRC