Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitchX 1.1

Kategoria: Klienci IRC
Producent: BitchX programmers
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 2.4 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 328

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis BitchX 1.1

BitchX jest prostym klientem IRC dla systemu Linux.

Aplikacja jest napisana w języku C, działa w trybie tekstowym i jest mniej rozbudowany od swoich konkurentów. Program natomiast jest bardzo stabilny i szybki w działaniu.

Podobne Klienci IRC

 • mIRC

  mIRC to najpopularniejszy klient IRC, który ma wielu użytkowników na całym świecie. Jego główną zaletą jest prostota działania, która sprawia, że wystarczy kilka kliknięć myszą by móc połączyć się z innymi użytkownikami IRC.enta do komunikacji w sieci IRC.

 • jIRCii Beta 43

  jIRCii to multiplatformowy klient IRC, tworzony na systemy Windows, Linux i Mac OS X. Download jIRCii oferuje wszystko to co można wymagać od aplikacji tego typu, a więc możliwość prowadzenia rozmów i połączenia z wieloma serweram.

 • xIrc 2.3.8

  xIrc jest klientem IRC dla systemu Linux.

 • Kwirc 0.10

  Kwirc jest klientem IRC dla systemu Linux.

 • Visual IRC 2.0pl2

  Visual IRC to jeden z bardziej rozbudowanych klientów IRC, który działa w oparciu o skrypty, dzięki czemu może być dowolnie edytowany bez konieczności ciągłego zmieniania kodu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitchX 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci IRC