Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

nvemFTP 0.1.3

Kategoria: Klienci FTP
Producent: Ndiin
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 122 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 146

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis nvemFTP 0.1.3

nvemFTP jest prostym klientem FTP dla systemu Linux.

Aplikacja została stworzona w oparciu o biliotekę Qt. Program obsługuje jedynie protokół FTP, pozwala wznowić przerwane połączenie.

Podobne Klienci FTP

  • TurboFTP

    TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

  • Cerberus FTP Server

    Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.

  • FTPRush

    FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.

  • FileZilla

    Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

  • FlashFXP

    FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: nvemFTP 0.1.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci FTP