Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Getbinnews 1.0.9

Kategoria: Czytniki kanałów RSS
Producent: Frederic Bricout
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 205 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 160

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Getbinnews 1.0.9

Getbinnews jest czytnikiem kanałów RSS dla Linuxa.

Aplikacja została napisana w języku C, program potrafi pobierać binarne pliki z list dyskusyjnych (.jpg .gif .mpeg .mp3 .avi itp.)

Podobne Czytniki kanałów RSS

 • SharpReader

  SharpReader to kolejny czytnik kanałów RSS, który możecie znaleźć w naszym serwisie. Program posiada wszystkie te funkcje, które możemy oczekiwać od aplikacji tego typu, a mianowicie możliwość dodawania własnych kanałów

 • intraVnews

  intraVnews jest czytnikiem kanałów RSS integrującym się z programem pocztowym Microsoft Outlook. intraVnews przeprowadza download wiadomości z kanałów i umożliwia przeglądanie informacji z kanałów RSS w sposób przypominający czytanie e-maili.

 • FeedDemon Lite

  FeedDemon Lite to popularny i co najważniejsze darmowy czytnik kanałów RSS, który oferuje sporą liczbę opcji, jednocześnie charakteryzując się szybkością i prostotą działania.

 • RSS Alert

  "RSS Alert" to darmowy czytnik wiadomości z kanałów RSS, będący najnowszą aplikacją twórcy popularnego odkurzacza. Dzięki temu programowi użytkownik ma możliwość śledzenia informacji tylko o najważniejszych wiadomościach z Polski i zza granicy.

 • RSS Bandit

  RSS Bandit to jeden z bardziej rozbudowanych czytników RSS, który pozwala oczywiście na odbiór informacji z wcześniej wskazanych przez użytkownika kanałów. Najważniejszymi zaletami tego programu jest prostota działania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Getbinnews 1.0.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Czytniki kanałów RSS