Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Retriever Download Manager 1.8

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: Hayden Legendre
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 593 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 1021

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Retriever Download Manager 1.8

Retriever Download Manager to prosty menadżer pobierania plików dla systemu Linux.

Program jest prosty w użyciu, pozwala wznowić przerwane połączenie, obsługuje protokoły HTTP i FTP, obsługuje sieć BitTorrent, wspiera proxy, umożliwia pobieranie plików z wielu źródeł, posiada harmonogram pobierania plików, pozwala na wyszukiwanie i dodawanie mirrorów dla pobieranych danych.

Do prawidłowego działania wymaga środowiska Java Runtime Environment.

Podobne Akceleratory pobierania

 • Mipony

  Mipony jest aplikacją służącą do pobierania plików z serwisów hostingowych takich jak Depositefiles, Megaupload, Hotfile, Fileserve, Rapidshare oraz wielu innych.

 • Jdownloader

  Każdy użytkownik Internetu z pewnością nie raz korzystał z opcji ściągania spakowanych i umieszczonych na serwerach hostingowych plików. Najpopularniejsze z nich to Rapishare, Megaupload i inne.

 • Star Downloader

  Dostępny za free Star Downloader to aplikacja, która z pewnością zainteresuje wszystkich internautów pobierających z sieci duże ilości plików. Dzięki niej proces ten zostanie znacznie przyśpieszony.

 • FreeRapid Downloader

  FreeRapid Downloader 0.8 to świetna aplikacja dla osób, które ściągają pliki z Internetu w większych ilościach. Powstała po to, aby znacznie ułatwić im życie i posiada opcje, które znacznie ułatwią transfer

 • Net Transport

  Net Transport to rozbudowany, choć prosty w obsłudze program, wspomagający codzienne pobieranie plików z Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Retriever Download Manager 1.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ