Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Retriever Download Manager 1.8

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: Hayden Legendre
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 593 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 1021

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Retriever Download Manager 1.8

Retriever Download Manager to prosty menadżer pobierania plików dla systemu Linux.

Program jest prosty w użyciu, pozwala wznowić przerwane połączenie, obsługuje protokoły HTTP i FTP, obsługuje sieć BitTorrent, wspiera proxy, umożliwia pobieranie plików z wielu źródeł, posiada harmonogram pobierania plików, pozwala na wyszukiwanie i dodawanie mirrorów dla pobieranych danych.

Do prawidłowego działania wymaga środowiska Java Runtime Environment.

Podobne Akceleratory pobierania

 • Internet Download Manager

  Internet Download Manager jest to popularna aplikacja przeznaczona do ściągania różnego rodzaju plików z Internetu.

 • NetWorx

  Networx Portable to proste i darmowe narzędzie służące do dokładnego pomiaru przepustowości łącza internetowego i wykrywania podejrzanej aktywności sieciowej, takiej jak trojany czy atak hakerski.

 • Jdownloader

  Każdy użytkownik Internetu z pewnością nie raz korzystał z opcji ściągania spakowanych i umieszczonych na serwerach hostingowych plików. Najpopularniejsze z nich to Rapishare, Megaupload i inne.

 • FlashGet 3.7

  FlashGet 3.7 to niezwykle użyteczna aplikacja pomyślana dla wszystkich użytkowników sieci, którzy ściągają z niej pliki. Wykorzystuje ona technologię MHT, dzięki czemu przyśpiesza ściąganie danych nawet i dziesięciokrotnie.

 • Mipony

  Mipony jest aplikacją służącą do pobierania plików z serwisów hostingowych takich jak Depositefiles, Megaupload, Hotfile, Fileserve, Rapidshare oraz wielu innych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Retriever Download Manager 1.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ