Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Downloader for X 2.5.7.1

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: Maxim Koshelev
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 19.08.2008
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 998

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Downloader for X 2.5.7.1

­Downloader for X to ciekawy menadżer pobierania plików przeznaczony dla systemu Linux.

­Program obsługuje protokoły HTTP i FTP, umożliwia pobieranie plików z wielu serwerów jednocześnie, pozwala na zatrzymanie i wznowienie pobierania, ustawienie limitów dla ściąganych plików. Aplikacja posiada rozbudowany interfejs graficzny.

 

Podobne Akceleratory pobierania

 • LeechGet 2009

  LeechGet to prosty i łatwy w codziennym użyciu akcelerator pobierania plików z Internetu.

 • Net Transport

  Net Transport to rozbudowany, choć prosty w obsłudze program, wspomagający codzienne pobieranie plików z Internetu.

 • Jdownloader

  Każdy użytkownik Internetu z pewnością nie raz korzystał z opcji ściągania spakowanych i umieszczonych na serwerach hostingowych plików. Najpopularniejsze z nich to Rapishare, Megaupload i inne.

 • Rapget

  RapGet 1.40 jest jednym z najlepszych akceleratorów ściągania plików z takich serwerów jak rapidshare.com, megaupload.com i inne. RapGet działa po polsku a obsługa jest bajecznie prosta - wklejasz link, naciskasz GET .

 • FreeRapid Downloader

  FreeRapid Downloader 0.8 to świetna aplikacja dla osób, które ściągają pliki z Internetu w większych ilościach. Powstała po to, aby znacznie ułatwić im życie i posiada opcje, które znacznie ułatwią transfer


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Downloader for X 2.5.7.1



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ