Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Aria 1.0.0

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: Aria Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 466 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 775

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Aria 1.0.0

Aria jest menadżerem pobierania plików dla systemu Linux.

Program posiada spore możliwości obsługuje protokoły HTTP, HTTPS i FTP, wspiera proxy i cookies. Posiada mechanizm automatycznego weryfikowania danych oraz pobiera pliki z kilku źródeł jednoczenie. Obsługuje funkcję "przeciągnij i upuść", monitoruje schowek i pozwala na wstrzymanie i wznowienie pobierania w dowolnym momencie. Aria umożliwia także zarządzanie prędkośćią pobieranych danych.

Podobne Akceleratory pobierania

 • Net Transport

  Net Transport to rozbudowany, choć prosty w obsłudze program, wspomagający codzienne pobieranie plików z Internetu.

 • DownloadStudio

  DownloadStudio 7.0.5 to jeden z najbardziej profesjonalnych i rozbudowanych programów do pobierania plików. Jeden program - kilkanaście narzędzi.

 • LeechGet 2009

  LeechGet to prosty i łatwy w codziennym użyciu akcelerator pobierania plików z Internetu.

 • Mipony

  Mipony jest aplikacją służącą do pobierania plików z serwisów hostingowych takich jak Depositefiles, Megaupload, Hotfile, Fileserve, Rapidshare oraz wielu innych.

 • Star Downloader

  Dostępny za free Star Downloader to aplikacja, która z pewnością zainteresuje wszystkich internautów pobierających z sieci duże ilości plików. Dzięki niej proces ten zostanie znacznie przyśpieszony.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Aria 1.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ