Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Aria 1.0.0

Kategoria: Akceleratory pobierania
Producent: Aria Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 466 kB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 777

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Aria 1.0.0

Aria jest menadżerem pobierania plików dla systemu Linux.

Program posiada spore możliwości obsługuje protokoły HTTP, HTTPS i FTP, wspiera proxy i cookies. Posiada mechanizm automatycznego weryfikowania danych oraz pobiera pliki z kilku źródeł jednoczenie. Obsługuje funkcję "przeciągnij i upuść", monitoruje schowek i pozwala na wstrzymanie i wznowienie pobierania w dowolnym momencie. Aria umożliwia także zarządzanie prędkośćią pobieranych danych.

Podobne Akceleratory pobierania

 • Jdownloader

  Każdy użytkownik Internetu z pewnością nie raz korzystał z opcji ściągania spakowanych i umieszczonych na serwerach hostingowych plików. Najpopularniejsze z nich to Rapishare, Megaupload i inne.

 • Download Accelerator Plus

  Download Accelerator Plus to program wspomagający ściąganie plików z internetu.

 • LeechGet 2009

  LeechGet to prosty i łatwy w codziennym użyciu akcelerator pobierania plików z Internetu.

 • Wrzuta Manager

  Niemal każdy użytkownik Internetu w Polsce zna stronę Wrzuta.pl. To miejsce, w którym każdy może wrzucić pliki muzyczne oraz filmowe. Wiele z nich jest ciekawych i z pewnością niejedna osoba chciałaby je mieć na twardym dysku.

 • FreeRapid Downloader

  FreeRapid Downloader 0.8 to świetna aplikacja dla osób, które ściągają pliki z Internetu w większych ilościach. Powstała po to, aby znacznie ułatwić im życie i posiada opcje, które znacznie ułatwią transfer


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Aria 1.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ