Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

gThumb Photo Manager 2.12.2

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Gnome
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.02.2011
Rozmiar: 4.95 MB
System operacyjny: Linux Gentoo, Ubuntu
Liczba pobrań: 231

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis gThumb Photo Manager 2.12.2

gThumb Photo Manager 2.12.1 to cieszący się wielkim uznaniem program do przeglądania i komentowania grafiki w środowisku graficznym GNOME, używanym na systemach Linux. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, za której używanie i pobrania nie musimy uiszczać żadnych opłat. Wystarczy tylko wykonać download gThumb Photo Manager z tej właśnie strony, aby wykorzystać wszystkie jego funkcje. A są to między innymi: importowanie zdjęć z kamer i aparatów, tworzenie pokazów slajdów, generowanie albumów internetowych, czy też wyszukiwanie duplikatów.

Podobnie jak i większość innych programów graficznych, tak i ten oferuje proste narzędzia do obróbki obrazu. Mamy tu między innymi skalowanie i zmiana rozmiaru, obracania pod wskazanym kątem, redukcja czerwonych oczu, kontrast kolorów, wyrównywania historiogramu, przycinanie grafiki i inne. Ta aplikacja przyda się wszystkim użytkownikom Ubuntu – jakby ie było każdy w dzisiejszych czasach wykonuje zdjęcia cyfrowe, czy to aparatem, kamerą czy nawet komórką. Dodatkową zaletą programu jest możliwość konwertowania plików graficznych. Mamy tu wsparcie dla formatów JPEG, PNG, TIFF i TGA.

Warto również dodać, że gThumb Photo Manager posiada polskojęzyczny interfejs, tak więc nikt nie powinien mieć problemów z obsługą aplikacji. To tym bardziej skłania do zapoznania się z programem. Wszyscy użytkownicy „pingwinka” bardzo go sobie chwalą, a czy mają naprawdę ku temu powody? Najlepiej ściągnąć aplikację i sprawdzić to samemu. Download gThumb Photo Manager nie kosztuje ani grosza, a ma do zaoferowania wiele tych samych funkcji, co drogie, komercyjne produkcje.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Fresh View

  Fresh View 8.34 to aplikacja, która przyda się każdemu użytkownikowi poszukującemu dobrej przeglądarki i organizatora multimediów.

 • ACDSee

  Spolszczenie popularnej przeglądarki graficznej w wersji 5

 • FastStone MaxView

  FastStone MaxView 2.5 to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy szukają nie zabierającej dużo pamięci, uniwersalnej przeglądarki do różnego typu grafik.

 • ACDSee Photo Manager

  ACDSee Photo Manager pomoże Ci posortować posiadane zbiory zdjęć, zrobić ich kopię zapasową i w razie potrzeby edytować.

 • FastPictureViewer Professional

  FastPictureViewer Professional to ciekawa przeglądarka plików graficznych, która w porównaniu do innych tego typu aplikacji odznacza się szczególną szybkością działania i nowoczesnym interfejsem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: gThumb Photo Manager 2.12.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki grafiki